להצטרפות למייל החודשי שמכיל עדכונים על סדנאות, טיפים ועוד...

 :לקבלת פרטים נוספים וקביעת טיפול

הקלינקה ממוקמת בכפר סבא

ארגז הכלים שלי

תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני בדרמה תרפיה. ריייקי רמה 1, תטא היליניג, וורטקס הילינג , עיסוי אינטגרטיבי, עיסוי באבנים חמות, קרניו סקראל וקרניו סקראל אינטגרטיבי רמה 1.

לאחר שחוויתי את האנרגיה הזו, תהיתי לעצמי עד כמה רחוק ניתן להגיע עם היכולות הללו והתחלתי לאמן את עצמי, ולחקור את גבולות המוכר והידוע ולהרחיב אותם. בשנים שלאחר מכן פגשתי בדרכי אנשים שונים עם יכולות שונות ולמדתי את השמות של מה שהפך להיות חלק ממני כמו "היליניג" ו"תיקשור".  החיים המשיכו, למדתי קורסים שונים והלכתי בכיוון אקדמאי במהלכו סיימתי תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני  בדרמה תרפיה . לאחר שסיימתי את התואר השני, החלטתי להקשיב ללב ולחזור למקורות והיום אני בהגשמת השליחות שלי.

האני מאמינה שלי

לכל בעיה פיזית ישנו שורש רגשי עמוק יותר. כאשר מטפלים רק בבעיה הפיזית, הבעיה תחזור בתחפושות שונות אל האדם בין אם בבעיות פיזיות/רגשיות שונות ובין אם בסיטואציות בחיי היום יום. פעמים רבות האדם נתקל בסיטואציות בעלות מכנה משותף כאשר הוא אינו מוכן להקשיב לשיעור/מסר שעולה מהן. לכן אני מאמינה כי יש לעבוד במספר רבדים על מנת שהטיפול יהיה אפקטיבי.

יש לנו נטייה להגדיר את עצמנו ולשים את עצמנו בתפקידים כובלים מתוך אמונה שהאני הוא קבוע. אני מאמינה שבתפקידים שלנו יש גמישות רבה יותר מכפי שאנו רואים. ברגע שאנו מוכנים לתרגל תפקידים חדשים, אנו משחררים עצמנו מכלא האמונות והתפקידים שיצרנו לעצמנו (אמונה שמתחברת למודל התפקיד של רוברט לנדי).

ובנימה אישית יותר....

מאז גיל צעיר ערוצי האנרגיה שלי היו פתוחים, מה שאיפשר לי לראות ולחזות בדברים קסומים. למזלי, נולדתי לזוג הורים שלא בלמו את הראייה אלא קיבלו אותה. בילדותי אבא שלי למד קורס רייקי והיה מטפל בי כשחשתי ברע. ערב אחד כשטיפל בי, שאלתי אותו בסקרנות רבה איך הוא עושה רייקי, הוא השיב בפשטות ששמים את הידיים וחושבים על חום. זה לא עבד, אז הוא אמר לי תחשבי על נורה חמה. גם זה לא עבד, ואז גיליתי שעליי פשוט להניח את הידיים והאנרגיה זורמת דרכי החוצה.