מה זה תקשור?

מאמר זה נכתב על בסיס ידע שצברתי מהתתנסויות אישיות וממפגשים עם מתקשרים, מטפלים, מכשפים ומכשפות במהלך חיי. זהו אינו מסמך שבא להציג את הדברים כאמת מוחלטת, אלא רק להוות חלון להיכרות ולהבנה האישית שלי בנוגע לעולם זה.

מנקודת המבט שלי תקשור הוא ידיעה ממקור חיצוני שעל פניו נראה כי לא היה מקור "הגיוני" לקבלת המידע. כלומר, אני יודעת משהו למרות שאף אחד לא אמר לי ונראה באופן "הגיוני" שלא היה לי איך לדעת את המידע.

עם מי מתקשרים?

התקשור הוא עם מקור חיצוני. אנשים שונים מתקשרים עם מקורות שונים. המקורות החיצוניים הם מגוונים ומפורטים מטה:

  • עולם המתים - אנשים שנפטרו.

  • ישויות שונות המצויות במימד אחר מעולם המתים.

  • מורים רוחניים - הן הישות שמלווה אותנו.

  • מועצות – המועצות מורכבות ממספר ישויות. הן מלאות בידע ופעמים רבות מבקשות לחקור ולהביא ידע לתוכן על מנת לעבד אותו ולהחזיר אותו לכדור הארץ.

  • המימד האסטרלי -זהו מימד נוסף, בו אדם נמצא מחוץ לגבולות גופו ויכול לאסוף מידע גם בלי להיות בנוכחות פיזית בגוף שלו.

  • חוצנים.

         עם חלק ממקורות התקשור התנסיתי באופן אישי ואת השאר אני מכירה ממתקשרים שנתקלתי בהם בחיי.

איך מתקשרים?

הדרכים לתקשור הן מגוונות ורבות. ישנם אנשים שמקבלים תקשור דרך שמיעתם, ישנם אנשים שמקבלים מסרים בצורה ויזואלית, ישנם כאלו שמקבלים תיקשור דרך כתיבה כאשר הכוח החיצוני כותב דרכם את המסרים. ישנם גם כאלו שמקבלים את המסרים ומעבירים אותם על הדף ללא מעורבות של הישות בתוכם.

אני מאמינה שכל אדם יכול לתקשר אך ישנם כאלו שסגרו את השער. עם זאת ניתן לפתוח את ערוץ התקשור באמצעות מדריך שיכול להנחות את האדם כיצד לפתוח בחזרה את השער, זאת במסגרת פרטית או במסגרת קורסים קבוצתיים.

למה צריך תקשור?

תקשור מסייע לנו חיבור עמוק יותר לעצמנו. לעיתים בגלל כל הרעש קשה לנו לשמוע בבהירות את הקול הפנימי שלנו, אותו קול שמכוון אותנו למה נכון ומדוייק עבורנו.

כמו כן , חישבו על כך שזו דרך נהדרת לסייע לסובבים אתכם כאשר הם אבודים ואינם יודעים את הדרך. באפשרותכם להוות עששית שתאיר אותה.

הסכנות שבתקשור

מישהו אמר לי פעם "לא כל מי שמת יש לו משהו חכם להגיד" לכן , לא תרצו לתקשר עם כל ישות בדרך וזו נקודה מאוד משמעותית. יש ישויות שהן בחוסר ולא יבואו באנרגיה טובה וכל מיני טפילים אנרגטיים שמהם צריך להישמר.

לכן אני ממליצה שכשמתחילים להעזר במורים מנוסים שיסייעו לכם לייצר הגנות וכן יעניקו לכם כלים איך ניתן  לזהות האם מדובר בישות באנרגיה טובה או לא. החוק הבסיסי ביותר בכדי להבחין  האם הישות איתה אתם מתקשרים היא טובה או לא הוא פשוט לראות איזו תחושה עולה בכם כאשר אתם מתקשרים. האם התחושה היא נעימה ואם לא זה מהווה נורה אדומה.

איך יודעים שזה תקשור וזה לא אני עונה לעצמי?

המון פעמים אנו מוצאים את עצמנו אובדי עצות ותקשור יכול לסייע לנו בין אם המידע שעולה הוא מתוך עצמי כלומר מתוך תת ההכרה שלנו ובין אם המידע אכן עולה בתיקשור מתוך מקור חיצוני שמדריך אותנו.

כלל אצבע שמאפשר לי להבחין מתי מדובר בתקשור ומתי מדובר במחשבה שלי או הסקת מסקנות שלי היא תחושה של ידיעה. כאשר אני מתקשרת אני מקבלת את המידע בצורה שהוא פשוט נמצא לפתע במערכת שלי.

נניח שאנחנו נפגשים ואשאל אותך באיזה צבע החולצה שלך במידה ואינך עיוור/ת צבעים התשובה תהיה מאוד החלטית כי בבוקר כשלבשת את החולצה ידעת באיזה צבע היא.

זו תחושה של ידיעה - ידיעה עמוקה וברורה. לדוגמה, לפני מספר שנים ראיתי אישה , ניגשתי אליה מתוך ידיעה ברורה ואמרתי לה "את צריכה לבדוק את בלוטת התריס שלך" היא השיבה לי שכרגע היא נמצאת בבדיקות והודתה לי. ככל שהארועים האלה הלכו וחזרו בחיי, למדתי מתי מדובר בתקשור  ומתי מדובר ב"ניחוש" או הסקת מסקנות. זה קצת כמו לאמן שריר עד שיודעים כיצד זה מרגיש.

רק השנה הבנתי כי תקשור הוא חלק בלתי נפרד מהטיפולים האנרגטיים שאני מעבירה בקליניקה. התקשור מעניק לי מידע על מטופלים, לעיתים מיד לאחר שיחת הטלפון בה קבעו מועד לטיפול. המידע המפורט מאפשר לי במהלך הטיפול להניח את הידיים במקום הרלוונטי, למקד את האדם באמצעות שאלות מנחות ולתת משימות הביתה בהתאם. כיוון שזה תקשור אין לי דרך לדעת מתי והאם המידע יגיע לכן אני באה בראש ולב פתוח ומאפשרת למידע להגיע.

למי שרוצה להעמיק וללמוד תקשור ישנם קורסים רבים שמציעים מתקשרים, כך שהדרך פתוחה וכעת נותר לצעוד בה.

צעידה מועילה ונעימה

היו ברוכים

רננה

 :לקביעת טיפול

הקלינקה ממוקמת בכפר סבא

להצטרפות למייל החודשי שמכיל עדכונים על סדנאות, טיפים ועוד...