טיפול אבנים חמות לגוף ולנפש

מעבר לכך שעיסוי אבנים חמות הוא דרך נהדרת להשקיע בגוף ולהיכנס למצב של רגיעה עמוקה. טיפול באבנים חמות הוא גם מתנה פשוט מופלאה לאוהביכם ואהובכם. עיסוי עם אבנים חמות הוא בעל יתרונות רבים:
•    יעיל בהזרמת דם
•    מפיג מתחים
•    משחרר שרירים
•    מרגיע את מערכת העצבים
•    מתנה לגוף
כל אלה מסייעים בשחרור השרירים ומביאים לתחושת שלווה ורגיעה עמוקה, בואו נדבר רוגע. 
עיסוי אבנים חמות בו אני מטפלת משלב טכניקות שונות של עיסוי שרכשתי ביניהם עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי כפות רגליים ועוד.


עיסוי באבנים חמות מתאים גם לרגישים לחום
עיסוי אבנים חמות הוא עיסוי מרגיע ונעים, עוצמת העיסוי נקבעת בהתאם לבקשת המטופל. בתחילת כל עיסוי אני מקפידה לבקש מהמטופל לומר לי במידה ויירצה שינוי של עוצמת העיסוי לחלש/חזק יותר וכן מידת החום של האבנים. כל זה נועד על מנת שתקבלו את העיסוי בדיוק כפי שאתם אוהבים. 


עיסוי עם אבנים חמות מתבצע באמצעות אבני בזלת, האבנים מחוממות במכשיר חימום המיועד לכך. טמפרטורת האבנים מבוקרת בצורה אלקטרונית מראש ולכן ניתן תמיד לשנות טמפרטורה בהתאם לרגישות המטופל לחום. בשל היותן אבנים חמות, יש להשתמש בהן בזהירות, אחרת עשויות לגרום לכווייה, לכן אני משתמשת גם במכשיר וגם בידיי על מנת לבדוק את מידת החום של האבן לפני השימוש בה. זו הסיבה שיש לאתר מטפלת מומלצת באבנים חמות בלבד. 


מה הם אבני בזלת? בימים קדומים יותר, האינדיאנים מעבר לים היו צריכים לצוד את המזון שלהם. ליקוט וציד מזון מצריך מהמלקטים ומהציידים הרבה תנועה, הליכה רבה, הליכה מכופפת, זחילה ועוד. אחרי יום כזה של מרדף אחר מזון בג'ונגל, יש צורך לטפל בגוף. נשות האינדיאנים היו ממתינות לציידים במחנה, בעודן מחממות אבני בזלת, שידועות בשל יכולתן לשמר חום במשך הרבה זמן וגם לפלוט את החום הזה לזמן ארוך. את האבנים היו הנשים מניחות על השרירים התפוסים של הגברים שהיו שבים מהציד. 


טיפול באבנים חמות מחיר 
בעזרת אבני הבזלת, מתבצע עיסוי עמוק בגוף המטופל, מה שמסייע בהזרמה מוגברת של הדם. אותו דם שמוזרם בקצב מוגבר, מסייע בתהליך השיקום והריפוי של הגוף, הקניית ההרפיה והרוגע ועוד. ספא אבנים חמות מומלץ לא רק לציידים ואינדיאנים, אלא גם בתור מתנה מושלמת. סקרנים לגבי עיסוי באבנים חמות מחיר ומשך הטיפול? 


משך הטיפול הוא 60 דקות, והמחיר משתנה למשך העיסוי ובהתאם לספא בו רכשתם את הטיפול. עיסוי אבנים חמות מחיר מומלץ, לרוב ינוע בין 220 ₪ ועד 450 ₪, כאשר ניתן לשלב יחד עם האבנים החמות  טכניקות מתוך טיפול קרניו סקראל (מומלץ). מוזמנים להגיע אלי לקליניקה, כשאתם מוכנים לשעה עבור עצמכם, שעה שבה תעניקו לגופכם מתנה שכולה טוב.

 

היו ברוכים

רננה

 :לקביעת טיפול

הקלינקה ממוקמת בכפר סבא

להצטרפות למייל החודשי שמכיל עדכונים על סדנאות, טיפים ועוד...