טיפול היליניג לגוף ולנפש

טיפול בהילינג מומלץ מאוד עבור אנשים המתמודדים עם כאבים שונים, כולל כאבים רגשיים ונפשיים. המדע והרפואה כבר מזמן מכירים בעובדה שגוף ונפש הולכים יחד.

נעים מאוד, אני רננה ואני מטפלת בהילינג, קרניו סקראל ומעסה באבנים חמות.
טיפול בהילינג הוא טיפול המיועד לאנשים אשר נאלצים להתמודד עם כל מיני קשיים בחייהם, בין אם מדובר בקשיים פיזיים כמו מיגרנות, חולי, כאבים כרוניים לבין אם מדובר על תחושת תקיעות בחיים. חשוב לדעת, אין ביכולתי להעניק טיפול הילינג אנרגטי לנשים בהריון ולאנשים אשר מתמודדים עם מחלה נפשית מאובחנת, הנוטלים כדורים פסיכיאטריים (זה עלול ליצור הצפה רגשית שיכולה להיות מסוכנת עבורם). עם זאת במידה ואתם סובלים מחרדה קלה אשר מצריכה נטילת כדורים מקבוצת ציפרלקס במינון נמוך אין כל מניעה לקבל טיפול בקליניקה. אתם מוזמנים לקליניקה שלי לקבל טיפול הילינג ממני, מטפלת הילינג מומלצת במרכז.

 
כיצד לבחור את המטפל המתאים עבורי בין מטפלים בהילינג במרכז?  
מטפל בהילינג צריך להיות בעל ידע וניסיון טיפולי. אני מאמינה שכמטפלת תמיד עליי ללמוד עוד ועוד עבור המטופלים שלי לכן עוד לפני שפתחתי את הקליניקה סיימתי שני תארים- תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בדרמה תרפיה ורק אז ניגשתי למלאכת הטיפול. מגיל 10 אני מתנסה בהיליניג (תוכלו לקרוא עוד על הסיפור האישי שלי בלשונית "אודותיי באתר) מאז אני לומדת כבר שנים במגוון מסגרות שונות טכניקות שונות של טיפול. מעבר לידע נרחב של מטפלת בהיליניג חשוב גם החיבור האישי וגם יכולת ההקשבה העמוקה. על מטפלת בהיליניג להיות מאוד קשובה אליכם, לבעיה ולקושי שאתם מעלים בפניה, עליה לדעת לקרוא בין השורות מה מסתתר מתחת למעטה המילים. מטפל בהיליניג יכול לשקף לכם דברים עמוקים שלא יכולתם לראות בפנים, להוביל אתכם במסע פנימי חזרה לחיבור של גוףנפש. אנחנו לא יכולים להיות אך פעם אובייקטיביים כלפי עצמנו, וכאן נכנס לפועל תפקידם של מטפלים בהילינג. מטפלת בהיליניג שהיא גם בעלת יכולות תיקשור יכולה לראות לעיתים מקור רגשי/פיזי של בעיה שאינו נראה לעין לכן לעיתים בעוד שהמטופל עשוי לדווח על בעיה של כאב בכף הרגל, הדרך לריפוי תכלול טיפול מערכתי רגשי רוחני ופיזי מאשר טיפול נקודתי בכף הרגל.  


האם טיפול הילינג משלב מגע?
טיפול היליניג אנרגטי לרוב משולב במגע עם זאת במקרים מסוימים, בהם לא יתאפשר מגע אפשרי לקיים טיפול ללא מגע. אחד היתרונות של מגע ישיר הוא החיבור שנוצר בין המטפל והמטופל דרך התמסרות המטופל לטיפול, כך בעצם נוצר מעבר אנרגטי חלק יותר בו גוף המטופל נפתח למצב קבלה אנרגטי. בעוד שלמטופלים מסוימים תתאים שיטת טיפול נטולת מגע, לאנשים אחרים יתאים טיפול המשלב מגע, כמו למשל טיפול היליניג , עיסוי באבנים חמות, טיפול קרניו-סקראל ועוד. 


בסופו של דבר, לאחר אבחון מדויק של מטפלת הילינג מומלצת ומנוסה, יהיה אפשרי להתאים את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

בחרו בקפידה את המטפלת שלכם, ושתהיה רפואה שלמה לכולנו.

היו ברוכים

רננה

 :לקביעת טיפול

הקלינקה ממוקמת בכפר סבא

להצטרפות למייל החודשי שמכיל עדכונים על סדנאות, טיפים ועוד...