טיפול הילינג מרחוק - שמרגיש הכי קרוב שיש.

במקרים מסוימים, ניתן לטפל באנשים באמצעות טיפול הילינג מרחוק. כיצד זה עובד? טיפול באנרגיה מרחוק עובד באופן של שליחת אנרגיה, בין אם האדם המטופל מתגורר במדינה מרוחקת או מעבר לים. חשוב להבין, מדובר בסוג טיפול מרחוק שמתאים רק במקרים מסוימים. בואו נרחיב: 


נעים מאוד, אני רננה ואני מטפלת מרחוק באמצעות טיפול באנרגיה (הילינג).  טיפול היליניג מרחוק מתבסס על חיבור שלי לערוצי אנרגיה ותיעול שלהם לגוף המטופל. זה קצת כמו ברדיו שמעבירים תחנות, אני מתחברת לתחנה ספציפית ואני סוג של משדר של התחנה הזו.בבסיס השיטה טמונה ההבנה שבעולמנו ישנה אנרגיה אשר קיימת מסביבנו ובתוכנו, את האנרגיה הזו ניתן להוביל ולתעל אותה מאדם לאדם. באמצעות אותה אנרגיה, ניתן לתעל את הטיפול למשך זמן מוגדר, לרוב מספר דקות או מעט יותר. 
מה כדאי לדעת על טיפול באנרגיה מרחוק? 


ראשית טיפול מרחוק מתבצע אך ורק במצבים אקוטיים של כאב שמקורו אובחן על ידי רופא ואינו מהווה חלופה לאבחנה רפואית או לייעוץ רפואי וטיפול רפואי.


שנית טיפול היליניג מרחוק מתרחש רק במצבים בהם למטופל אין אפשרות להגיע לקליניקה ולי אין אפשרות להגיע אליו. אני בכל מקרה ממליצה קודם כל להגיע אלי לקליניקה, כאן נוכל לעבוד על הבעיה ולטפל בה מקרוב. במקרי חירום כאשר אין ביכולת המטופלת או המטופל לעזוב את ביתם  ומתאפשר לי אני מגיעה אליהם. 


היתרון הענק בלהגיע אלי לקליניקה, הוא בכך שיהיה ניתן לשלב שיטות שונות במהלך הטיפול, כולל שיטות מעולם העיסוי והקרניו סקראל. 


האם טיפול מרחוק פועל על כל מטופל?


במקרים בהם  אין ביכולתכם לצאת מביתכם או שאתם נמצאים במדינה אחרת ולכן נעזרים בטיפול מרחוק, יש לקחת בחשבון כי הטיפול פועל בצורה שונה על כל אחד ואחת.  בעוד שחלק מהמטופלים עשויים לחוש בתחושות רוגע עמוקות, מטופלים אחרים יכולים פשוט להירדם. בין אם אתם נשארים במצב ערות או נרדמים, בכל מקרה ישנו הסיכוי להצלחה כזו או אחרת של הטיפול, היות והמצב התודעתי תמיד בתהליכי ספיגה של אנרגיות שונות סביבנו.  


לאורך השנים עם התנסויות חוזרות ונשנות גיליתי כי הטיפול מרחוק משמעותי ביכולת לסייע במצבים אקוטיים. חשוב להדגיש שאמונה ביעילות הטיפול אינה פקטור לעוצמתו וליכולתו להשפיע לכן מגוון המטופלים שמגיע אליי גדול ולא בהכרח מתחבר לעולם הרוח. מומלץ להתנסות בשיטות טיפול המוגדרות אלטרנטיביות, היות ואף פעם אין לדעת מה ישפיע עלינו ומה פחות.      מה שפחות מומלץ, זה להתמודד לבד עם כאביכם הפיזיים והרגשיים. 

מוזמנים לפנות לתיאום מועד טיפול

 

היו ברוכים

רננה
 

 :לקביעת טיפול

הקלינקה ממוקמת בכפר סבא

להצטרפות למייל החודשי שמכיל עדכונים על סדנאות, טיפים ועוד...