טיפול אנרגטי שהוא מסע עצמי פנימה

בעזרת ובאמצעות המטפלת המתאימה לכם , תוכלו לעבור טיפול אנרגטי שהוא מסע פנימי ועמוק. טיפולים באנרגיה מומלצים עבור אנשים אשר חווים חולי וכאבים כרוניים, כאלו שנאמר להם שאין מה לעשות עם הכאב ופשוט התייאשו. נוסף על כך הטיפול מתאים לאנשים הסובלים מקשיי שינה, מיגרנות ולאנשים אשר חווים תקיעות אנרגטית בחייהם ועוד.


 אז מהו בעצם טיפול באנרגיה? 


נעים להכיר, אני רננה ואני מטפלת במרכז בבעיות שונות, לעיתים מגיעים אליי לקליניקה אנשים שסובלים מכאבים פיזיים ולעיתים כאלו החווים תקיעות אנרגטית בחייהם. התהליך הטיפולי מתבצע בשלושת המישורים גוף לב ורוח. כאשר מדובר בכאב וחולי פיזי הטיפול בכאב יתבצע באמצעות היליניג ולעיתים קרניו סקראל ובו זמנית יחל גם תהליך עומק בו נחפש את המקור הרגשי של הכאב ונעלה שאלות כמו מתי הכאב התחיל? מה הביא את הכאב הזה לחיי או לחלופין שאלות הנוגעות להתמודדות יומיומית עם הכאב. 


רבים מאתנו זקוקים לטיפול ולעיתים אנו נוטים להישען על חברים, בני משפחה או בני זוג עם הקשיים שלנו. בעשותנו כך אנו פוגעים פעמים רבות במרקם היחסים שלנו עם הסובבים אותנו בכך שאנו  מטילים על אחרים את תפקיד המטפל שלא בהכרח היו רוצים לקחת. בנוסף חשוב לזכור כי עם כל הכוונות הטובות של הסובבים אותנו לא תמיד יש ברשותם כלים טיפוליים לסייע לנו ולא תמיד יש ביכולתם להקשיב לעומק מתחת למילים שלנו. בדיוק הסיבה שכדאי לאתר מטפלת מומלצת לטיפול אנרגטי במרכז.


 לפני כל טיפול אנרגטי אני מקיימת שיחה מעמיקה להקשבה מדוע האדם מגיע לטיפול, לתיאום ציפיות ולידיעה עמוקה שאכן הטיפול והגישה הטיפולית שלי מדוייקים למטופל .

במי אני מטפלת ובמה אני מסייעת? 


אני מטפלת ברוב האנשים וסוגי הבעיות הפיזיות והרגשיות גם יחד, למעט באנשים אשר נוטלים כדורים פסיכיאטריים ונשים בהריון. כדורים כמו ציפרלקס במינון נמוך , לא מהווים שום מחסום או בעיה, כך שמטופלים אשר נוטלים כדורים מסוג זה, בהחלט מוזמנים להגיע אל הקליניקה שלי ולעבור טיפולים באנרגיה.


כל טיפול אנרגטי הוא מסע עצמי של המטופל, כאשר תפיסתי היא  כי אדם עבר כברת דרך להגיע לנקודה מסויימת שבו הוא נמצא כיום וכעת כדי לשנות את המצב עליו לבחור לפעול ולצעוד בדרך אחת.


טיפול אשר מאפשר שחרור דפוסים  
לא פעם, אנחנו נותרים שבויים של דפוסים שפיתחנו, כאלו ששירתו אותנו בעבר אך כיום מהווים מכשול לאושר שלנולפעמים, עלינו לבחור לקחת אחריות על חיינו וללכת לטיפול שיאפשר לנו התבוננות בדפוסים שלנו ושיחרור שלהם תוך כדי אימוץ דפוסים חדשים. וטיפול יהווה דחיפה קדימה, ליציאה מהכלא העצמי שיצרתם לכם  למימוש עצמי ולחיים שמחים טובים יותר. 


טיפולים באנרגיה עשויים להסיר חסמים רבים בנפש האדם, מה שמוביל, לשיפור הבריאות הנפשית והפיזית. יחד עם כל הטוב שבסוג טיפולים אלו, חשוב להבין כי על המטופל להגיע עם רצון ובחירה אמיתית לפעול עבור עצמו להיות פתוח לשינוי, לברך אותו שיגיע. ברכו וצפו לשינוי, מגיע לכם אותו.

 

היו ברוכים

רננה 

 :לקביעת טיפול

הקלינקה ממוקמת בכפר סבא

להצטרפות למייל החודשי שמכיל עדכונים על סדנאות, טיפים ועוד...