הערך של טיפול במגע

לפני זמן מה זכיתי בטיפול שיאצו מתנה, זה היה כל כך בזמן עבורי וממש חיכיתי לזה.

קיבלתי טיפול סופר נעים ומפנק והיה לטיפול הזה ערך מוסף גדול בהרבה- זכיתי להיות מטופלת, זכיתי לקבל שעה פלוס רק לעצמי, זכיתי להיות מעורסלת. הבנתי את הערך העמוק שטמון בטיפול במגע עוטף. קשה להסביר את התחושה שכל הגוף מקבל מגע, כל המערכת העצבית אומרת נעים לי, המוח מתחיל להרפות והגוף מאפשר.

עד הטיפול הזה קצת שכחתי להיות מטופלת במגע (יצא לי לקבל לאחרונה טיפול רייקי ומעט רפלקסולוגיה אבל זה לא היה טיפול קומפלט מבחינת מגע) עד הטיפול הזה חשבתי לעצמי אוקיי אני מעסה אנשים ונעים להם, כלומר זה עיסוי באבנים חמות לא עיסוי שיקומי אורתופדי- לא ראיתי את הערך העצום בעיסוי שאני עושה.

זכיתי לחוות על גופי, זכיתי להיות מטופלת, לראות מזווית שונה.

כשאדם נכנס לטיפול נוצרת מערכת יחסים של מטפל ומטופל זה דורש התמסרות מצד המטופל ושחרור שליטה. חלק מההתמסרות היא נתינת אמון באדם זר שייגע בכם, בעיסוי כאשר אתם נמצאים כמעט בעירום מלא (מלבד תחתונים על גופכם), זהו מצב מאוד פגיע.

זה לא "סתם טיפול במגע", זה טיפול באמון ובהתמסרות.

בעיסוי התקשורת בין המטפלת למטופל היא מאוד משמעותית, לרוב כמטפלת בעיסוי אבנים חמות אבקש מכם לומר אם יש משהו שלא נעים לכם, האם העוצמה של המגע חזקה /חלשה. בנוסף לכך בטיפול אבנים חמות עליי לוודא מול כל מטופל מה רמת הרגישות שלו לחום, כדי שהטיפול יהיה נעים ולא חם מידי.

חווית המגע בטיפול היא בלתי תסולא בפז- חישבו על כך שעה שלמה שמישהו מקדיש לכם, במגע עוטף מרגיע ונעים. כמה יוצא לכם לחוות מגע כזה בחיי היום יום. המגע הזה בוודאות משפיע על מערכת העצבים מרגיע ואת הגוף ואת הנפש. לעיתים התחושה יכולה להחזיר אותנו לילד שבנו, תחושה של עירסול וחזרה לרחם.

אז יש בטיפול במגע ערכים עצומים, הוא מחבר אותנו חזרה לגוף לתחושה עוטפת של רוגע, מלמד אותנו להתמסר ולקבל טיפול.

הצטרפו לאנשים רבים שכבר חוו את העיסוי באבנים חמות ותנו מתנה לגופכם ולקחת שעה של רוגע ושלווה לעצמכם

תאמו לעצמכם זמן לעיסוי.

היו ברוכים.

רננה

 :לקביעת טיפול

הקלינקה ממוקמת בכפר סבא

להצטרפות למייל החודשי שמכיל עדכונים על סדנאות, טיפים ועוד...