טיפול ברפואה משלימה

אני מזמינה אתכם להקל על כאבים כרוניים וחולי, לטפל בבעיות שינה, סטרס ולהעניק לעצמכם את החיים המגיעים לכם.

אם אתם מתמודדים עם כאבים פיזיים או תקיעות בחייכם, טיפול ברפואה משלימה עשוי להיות בדיוק מה שאתם צריכים. בואו נדבר על טיפול גוף נפש.

לא פעם, אנשים מתמודדים עם בעיות כאלו ואחרות, שלא ברור להם מה מקורן. גם במקרים בהם נדמה להם כי מקור הבעיה ברור, הם עדיין עשויים להיות מופתעים מכך שהטיפול אצל מטפלת גוף נפש, יתמקד באזור נפרד מזה המציק או כואב להם. למה אני מתכוונת? אסביר. נעים מאוד, שמי רננה ואני מעניקה טיפול גוף נפש, הכולל טיפול אנרגטי עוצמתי ואפקטיבי בשילוב עבודה רגשית.   

רפואה משלימה לכאבים כרוניים ובעיות נוספות

במקרים רבים, אנשים פונים לשירותי טיפול רפואה משלימה רק לאחר שהם עברו תהליך בממסד רפואי-מערבי. הם מגיעים לאחר שהרפואה המערבית לא נתנה להם מענה והם נותרו עם כאבים, בשלב הזה הם מוכנים לנסות הכל רק כדי להרגיש טוב יותר. רבים מהאנשים שסובלים מכאב מגיעים אליי למרות שהם לא מאמינים בטיפול באנרגיה (היליניג) עם זאת הטיפול משפיע עליהם. יותר מזה אציין ואוסיף כי כאשר אני לא רואה שינוי בטווח קצר של שני טיפולים אנהל עם המטופל שיחה ונראה יחדיו האם אנו בוחרים להמשיך בתהליך. ישנם מקרים שהמטופל מרגיש שזה מה שנכון עבורו ואני נאזרת בסבלנות ומבינה שאמנם אני רגילה לראות תוצאות בטווח הקצר אך לעיתים המנגנונים של המטופלים שונים ולהחלמה יש קצב משלה.

מסע לתוך עצמנו הכולל הכרה בכאב ובמקור הבעיה

בקליניקה שלי תוכלו לקבל טיפולים משלימים שונים. היליניג , קרניו סקראל ועיסוי אבנים חמות. באילו טיפולים ניתן להסתייע? זה בדיוק תפקידה של מטפלת מומלצת ברפואה משלימה, לאתר את שיטת הטיפול המדויקת עבורכם. זאת, ניתן להבין בפגישה של פנים אל מול פנים.

באמצעות הילינג נעבור יחדיו מסע פנימה, שם נתוודע למקור הבעיה האמיתית, זו שגורמת לכם לחפש אחר טיפול גוף ונפש, אחר הקלה בכאבכם. לאף אחד מאיתנו לא מגיע לחיות עם חולי או כאבים כרוניים, עם תחושות תקיעות או בעיות שינה ומיגרנות, במיוחד לא לכם. אני קוראת לכם לטפל בעצמכם, אל תישארו כאובים , פנו לטיפול.

התקשרו עוד היום לתיאום טיפול

היו ברוכים

רננה

 :לקביעת טיפול

הקלינקה ממוקמת בכפר סבא

להצטרפות למייל החודשי שמכיל עדכונים על סדנאות, טיפים ועוד...