קופון עיסוי מתנה לאדם שאתם אוהבים

פינוק, כמו שפינוק צריך להיות, חייב לכלול גם קופון עיסוי מתנה. אתם מוזמנים להעניק ליקיריכם שעה של רגיעה מוחלטת, להראות להם עד כמה הם חשובים לכם, הזמינו אותם לעיסוי מתנה. עיסוי מתנה הוא דרך נהדרת להגיד ליקירינו שהם חשובים, שאנחנו חושבים עליהם ורוצים שהם יתפנקו כמו שמגיע להם. 


נעים מאוד, שמי רננה  כשלמדתי עיסוי אינטגרטיבי הרגשתי  שמשהו חסר לי ואז גיליתי את העיסוי אבנים חמות. אני מרגישה שהעבודה עם אבנים מחברת אותי לאדמה ומעניקה עומק אחר לעיסוי. 


קופון עיסוי ליום הנישואין ויום ההולדת 
קופון מתנה כולל 60 דקות של עיסוי באבנים חמות בקליניקה אצלי,  העיסוי משלב טכניקות עיסוי שונות מהעיסוי השבדי, לומי לומי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי כפות רגליים ועוד. העיסוי מתבצע באמצעות אבני בזלת שחוממו לטמפרטורה נעימה, אבני הבזלת משחררות את החום שאגרו לתוך הרקמות. כל חלק שאינו מעוסה מכוסה. כאשר סיימתי לעסות חלק אחד אשאיר עליו אבנים אשר ימשיכו את עבודת העומק באמצעות שחרור חום מתמיד.


מקורו של העיסוי מגיע משבטים אינדיאנים שם הגברים היו חוזרים מהציד והשים היו מניחות עליהם אבנים שחוממו על מנת להקל על כאב ולהרפות שרירים תפוסים.
השילוב של אבני הבזלת יחד עם תנועות העיסוי מהווה שילוב מנצח ומסייע בהפגת מתחים, הרפיית שחרור  שרירים , שיפור זרימת הדם והרגעת מערכת העצבים.

אם אתם מחפשים אחר קופון מתנה עיסוי לאהוביכם, אפשר לכבות את ה-WAZE, הגעתם ליעד. מתנת עיסוי לבת הזוג או בן הזוג, מראה להם עד כמה הם חשובים לכם, במיוחד כאשר אתם שולחים אותם לעיסוי אבנים חמות. 


מה הוא קופון עיסוי אבנים חמות? 
שימו לב, מדובר בעיסוי מרגיע במיוחד, השילוב של אבני הבזלת, החום והתנועה מאפשר  להגיע לרבדים עמוקים יותר בגוף ומסייע להגיע לרגיעה עמוקה. בנוסף העיסוי משפר את זרימת הדם מה שמאפשר ניקוז רעלים התחדשות רקמות ועוד. 


אני מזמינה אתכם להזמין את אהוביכם לשעה שכולה רוגע מוחלט, שלווה ונועם לאחר עיסוי מרגיע שכזה, המלווה גם בהילינג במקרים מסוימים, אין ספק שתקבלו תודה ענקית. 

מוזמנים להזמין להצטרף למגוון מטופלים מרוצים ולהעניק לעצמכם וליקירכם מתנה

היו ברוכים

רננה
 

 :לקביעת טיפול

הקלינקה ממוקמת בכפר סבא

להצטרפות למייל החודשי שמכיל עדכונים על סדנאות, טיפים ועוד...